Świetne Buty

Najlepszy portal o modzie

Jakie buty na wesele?

buty7

Wybór butów na wesele wcale nie jest prosty, prawda? Z pewnością nie raz zastanawiałaś się czy lepiej wybrać niezwykle wysokie i seksowne szpilki, czy jednak postawić na coś bardziej stabilnego i wygodniejszego. Buty to bardzo ważny element twojej weselnej stylizacji. Jeśli zrobią ci się odciski lub nie będziesz mogła chodzić w swoich zbyt wysokich butach, z pewnością nie będziesz się dobrze bawić – o tańcu również możesz zapomnieć. Dlatego tak ważne jest, aby buty na wesele były nie tylko piękne. Podpowiadamy ci, czym powinnaś kierować się przy zakupie weselnych butów.

Podstawowa zasada brzmi: buty na wesele muszą być eleganckie! Jednak w parze z elegancją musi iść wygoda. Bardzo wysokie szpilki z pewnością są bardzo piękne, ale zastanów się, czy będziesz w stanie w takich butach chodzić i tańczyć? Czasem szpilki na ogromnych obcasach nie wyglądają elegancko tylko wulgarnie. Poza tym, jeśli będziesz w nich chodzić jak przysłowiowa kaczka lub stawiać jedynie drobne i delikatne kroczki z pewnością narazisz się na wiele negatywnych komentarzy. Dlatego lepiej unikaj zbyt wysokich obcasów i postaw na coś niższego, ale bardziej wygodnego.

buty8Jeżeli jednak nie mogłaś się oprzeć wysokim szpilkom i kupiłaś je, zabierz ze sobą na wesele drugą parę butów, np. balerinek. Kiedy poczujesz, że twoje stopy są już bardzo zmęczone wysokim obcasem, szybko będziesz mogła je przebrać. Dzięki temu unikniesz bolesnych pęcherzy i odcisków i będziesz mogła dalej świetnie się bawić. Uwierz nam, wraz z mijającymi godzinami wesela z pewnością niewiele osób zwróci uwagę, że chodzisz w innych butach. Pamiętaj, aby twoje zapasowe buty również pasowały do twojej kreacji.

Jeśli na wesele kupujesz nowe buty pamiętaj, aby przyzwyczaić do nich stopę. Dlatego też, jeżeli znajdziesz idealną dla siebie parę w naszej ofercie, powinnaś pochodzić w nich najpierw w domu, aby twoja stopa mogła się w nich prawidłowo ułożyć. Takiego „rozchodzenia” wymagają każde nowe buty, bez względu na model czy wysokość obcasa. Dzięki takiemu zabiegowi unikniesz bólu i niewygody. Bolesne odciski mogą skutecznie zepsuć ci zabawę i sprawią, że całe wesele przesiedzisz przy stole patrząc, jak inni świetnie spędzają czas.

Najczęściej wybierane buty na wesele to oczywiście szpilki. Optycznie wydłużają sylwetkę i wyszczuplają nogi. Jeśli chcesz kupić buty na wesele na wysokim obcasie, zwracaj uwagę przede wszystkim na miękkość podeszwy. Elastyczna podeszwa zagwarantuje ci wygodę podczas chodzenia i tańczenia do białego rana.