Świetne Buty

Najlepszy portal o modzie

Modne i stylowe kreacje na Sylwestra

kreacje sylwester

Każdego dnia ubieramy się wygodnie, stosownie do okazji, podążając za firmowym dress code czy miejską modą. Sylwester to jedyna noc w roku, kiedy możemy sobie pozwolić na sporą dawkę ekstrawagancji i dać się ponieść fantazji kreując stylizacje przywołujące na myśl gwiazdy filmowe czy słynne piosenkarki. Nikt nas nie posądzi o zbyt dużą dawkę kiczu czy błyszczących elementów, co więcej – są one wręcz pożądane.

Zabłyśnij na imprezie

sukienka sylwester 3Kreacje na Sylwestra powinny być dobrane do typu sylwetki. Podążanie za obecną modą nie uratuje nas, jeśli sukienka podkreśli mankamenty i zatuszuje atuty. Nie tędy droga. Dlatego dla gruszek przygotowaliśmy rozkloszowane sukienki i proste, kobiece fasony o linii A. Z myślą o jabłkach powstały taliowane kreacje przykrywające biodra – harmonizują figurę oraz optycznie wysmuklają. A dla kielichów proponujemy wyjątkowe outfity z bluzkami i sukienkami na grubych ramiączkach. W naszym zestawieniu nie mogło też zabraknąć perfekcyjnych klepsydr, które dobrze zaprezentują się zarówno w sukniach maxi, jak i etui czy tubach.

Metaliczne oraz błyszczące kreacje na Sylwestra

Kiedy mamy już odpowiedni fason, to pora zastanowić się nad kolorystyką oraz designem. Tutaj od lat nieodmiennie królują wszelkie cekiny, kryształki, ostre i nowoczesne kreacje na Sylwestra, którym nie sposób odmówić oryginalności. W naszym sklepie polecamy także sukienki oraz zestawy złożone z bluzek i spódnic czy błyszczących spodni. Pod względem kolorystycznym znajdziesz tutaj ponadczasowe czernie, odważne czerwienie, głębokie granaty i zielenie oraz oczywiście wszelkie metaliczne barwy.