Świetne Buty

Najlepszy portal o modzie

Oszałamiające stylizacje na Sylwestra

sylwestrowe kreacje

Gdy koniec roku zbliża się wielkimi krokami pora pomyśleć o modnych i intrygujących kreacjach na Sylwestra. Tylko w jedną noc tak hucznie witamy nadchodzące dni, a pokutuje też przekonanie, że to jak postępujemy 31 grudnia wpłynie na kolejne miesiące. Dotyczy to też outfitów, dlatego należy starannie zadbać o swój wygląd i oczarować wszystkich.

Stylizacje na Sylwestra w zależności od okazji

sukienki 15Domówka ze znajomymi, oficjalny bal w Operze, a może szalona impreza w klubie? Każda sytuacja wymaga innych stylizacji – tych bardziej eleganckich lub też połyskujących, szalonych czy uderzających swoją dekoracyjnością. I tak oto, na bardziej uroczyste wyjścia polecamy długie suknie z odkrytymi plecami czy dopasowane kreacje z asymetrycznym ramiączkiem lub ze zdobionym gorsetem i podwyższonym stanem. Sprawdzą się zwłaszcza w przypadku szczupłych i wyższych kobiet. Paniom, które boją się smukłych sukni polecamy te odcięte pod biustem, które skrzętnie przykrywają wszelkie niedoskonałości.

Stylizacje na Sylwestra bardziej swobodnego dają wprost nieograniczone możliwości. U nas proponujemy zwłaszcza modne barokowe sukienki z piórami, cekinami, dużą ilością ćwieków. Nie zabrakło także klasycznej małej czarnej, ale w bardziej połyskującej formie, wraz z intrygującymi aplikacjami. Stawiamy także na złoto i srebro – znajdziesz u nas różne fasony sukienek, dobrane tak, by pasowały na kobiety o różnej sylwetce. Na imprezie mocniejszym akcentem może być również krwistoczerwona kreacja czy ciemne, wyraziste kolory oraz nowoczesne dodatki.