Świetne Buty

Najlepszy portal o modzie

Sukienki ciążowe na wesele

ciaza slub

Droga przyszła mamo, jeżeli szukasz idealnej sukienki ciążowej na wesele, nie musisz się już zamartwiać! W zapomnienie odeszły już czasy, kiedy to ciążowe sukienki nie miały kształtu i przypominały stary, rozciągnięty worek. Dziś każda przyszła mama może wyglądać bardzo elegancko w pięknej, opinającej ciało sukience. Stało się to możliwe dzięki celebrytkom, które mimo ciąży postanowiły zachować swój styl ubierania się.

Dzięki temu projektanci, styliści i oczywiście same kobiety w ciąży zauważyły, że nawet mimo odmiennego stanu można bawić się modą. Sukienki ciążowe na wesele mogą mieć różną długość, krój, kolor i wzór. Oferujemy ci wiele modeli sukienek, inspirowanych stylizacjami ciężarnych celebrytek. Będziesz mogła czuć się swobodnie i kobieco na tak ważnym wydarzeniu, jakim jest ślub i wesele.

slubna ciazowaJeszcze kilkanaście lat temu sukienki ciążowe na wesele, które przylegały ściśle do ciała były czymś niemożliwym, a nawet niewłaściwym. Na szczęście wszystko się zmieniło – dzisiejsza moda pozwala dosłownie na wszystko. Kobiety w ciąży nie powinny wstydzić się swojego rosnącego brzuszka, tylko się nim chwalić. Przecież ciąża to wspaniały okres w życiu kobiety! Pamiętaj, że wyeksponowany brzuszek ciążowy w eleganckiej sukience wygląda naprawdę pięknie i uroczo. Podkreśli to twój kwitnący wygląd i kobiece kształty. Wychodzimy naprzeciw twoim oczekiwaniom i proponujemy ci całą gamę ciążowych, eleganckich sukienek.

Sukienki ciążowe na wesele różnią się od zwykłych sukienek fasonem. Mogą to być sukienki przylegające do ciała, o trapezowym kroju, ale także fason empire, czyli dół sukienki odcinany pod biustem. Dobrym wyborem będzie także krój kopertowy, który podkreśli kobiecą, ciążową sylwetkę i jedynie delikatnie wyeksponuje ciążowy brzuszek.

Z kolei materiał, z którego sukienka została uszyta, powinien być przede wszystkim delikatny, aby niepotrzebnie nie podrażniał skóry. Abyś mogła cieszyć się swoją sukienką przez dłuższy czas, powinnaś wybrać materiał, który bardzo dobrze się rozciąga. Czasem eleganckie sukienki ciążowe na wesele uszyte są z materiałów, które jednak nie są rozciągliwe. Dotyczy to m.in. koronki. Takie suknie wyglądają jednak bardzo delikatnie, więc jeśli naprawdę spodoba ci się taka sukienka, nie musisz z niej od razu rezygnować. Najlepiej przymierz ją – jeśli będziesz się w niej dobrze czuła, a twój brzuszek nie będzie zbyt opięty, nic nie stoi ci na przeszkodzie w dokonaniu zakupu.
Sukienki ciążowe na wesele mogą być naprawdę piękne i bardzo modne.