Świetne Buty

Najlepszy portal o modzie

Sukienki na wesele dla świadkowej

druhny2

Mówi się, że sukienki na wesele dla świadkowej to sukienki najbardziej konfliktowe. Jest w tym odrobina prawdy. Sukienka dla świadkowej zdecydowanie sprawia najwięcej problemów w wyborze. Powinna być ona modna, ale jednocześnie skromna i delikatna, ponieważ nie może przyćmiewać sukni Panny Młodej. Jeśli zostałaś wybrana na świadka, stoisz przed bardzo trudnym wyborem. Panna Młoda, wybierając właśnie ciebie, obdarzyła cię bardzo dużym zaufaniem, którego nie możesz stracić. Najlepiej, jeśli fason i co ważniejsze, kolor sukienki ustalisz razem z nią. W naszej ofercie znajduje się wiele sukienek, które są jednocześnie modne i odpowiednio skromne – dzięki temu z pewnością znajdziesz tu odpowiedni dla siebie model.

Piękna sukienka dla świadkowej

Jako świadkowa, będziesz wciąż przebywać w centrum zainteresowania. Twoja sukienka tak naprawdę będzie drugą sukienką w kolejności, na którą wszyscy będą zwracać uwagę. Brzmi poważnie, prawda? Nie musisz się obawiać popełnienia gafy, u nas znajdziesz elegancką sukienkę. Zdecyduj się na delikatne, pastelowe kolory, np. błękit czy pastelowy róż. Kolor sukienki na wesele dla świadkowej powinien być spokojny, jasny i pod żadnym pozorem intensywny. Jeżeli jednak źle wyglądasz w kolorach pastelowych, możesz wybrać tzw. bezpieczne mocne kolory, jak wrzos, granat, zielony groszek. Bardzo dobrze będzie prezentować się sukienka, której kolor dopasowany jest do koloru bukietu Panny Młodej.

druhnyJeśli chodzi o krój, najbezpieczniejszą opcją będzie litera A, krój ołówkowy lub fasony zwiewne i dziewczęce. Możesz także zdecydować się na klasykę, jaką jest mała czarna. W naszej ofercie znajdują się różne sukienki – na ramiączkach, z krótkimi rękawkami oraz te odsłaniające ramiona. Jeżeli zdecydujesz się na opcję ostatnią, koniecznie pamiętaj o zakryciu ramion w kościele. Najlepiej zrobić to z pomocą delikatnego, jedwabnego szala. Bardzo istotna jest też długość sukienki. Sukienki na wesele dla świadkowej powinny mieć długość midi – mogą być one tuż przed kolano lub tuż za kolano. Jako świadkowa nie powinnaś zakładać sukienki mini. Skromną sukienkę możesz wzbogacić poprzez odpowiednie dodatki, które nie mogą jednak za bardzo rzucać się w oczy.

W czasie zakupów sukienki na wesele dla świadkowej, absolutnie powinnaś unikać tych w kolorze białym i ecru, ponieważ te kolory zarezerwowane są wyłącznie dla Panny Młodej. W złym tonie są także sukienki w odcieniach szarości. Sukienka w wersji maxi, choć elegancka, często też nie jest zbyt dobrym wyborem.