Świetne Buty

Najlepszy portal o modzie

Sukienki sylwestrowe dla puszystych – jak wybrać?

sukienka size plus

Każda kobieta niezależnie od typu figury chce czuć się piękną. Sylwestrowa zabawa jest jednym z wydarzeń, na które panie szykują się szczególnie długo i starannie. W co się ubrać, gdy dokuczają nam zbędne kilogramy?

Odpowiedni wzór

Jeśli nie należymy do najszczuplejszych lepiej unikać wzorów, które pogrubiają optycznie. Mowa tu szczególnie o poziomych pasach, w których niekoniecznie dobrze się wygląda nie mając sylwetki modelki. O wiele lepiej wyglądają pasy pionowe. Jeśli nie chcemy ryzykować najlepiej postawić na jednolitą suknię – wówczas nie musimy martwić się o to czy wzór nie wpłynie źle na wygląd sylwetki.

Dobry kolor

sukniaNie od dziś wiadomo, że czarny wyszczupla. Sukienki wieczorowe dla puszystych najlepiej spełniają swoją funkcję, gdy są w ciemnych kolorach. Jasne barwy mogą jeszcze bardziej poszerzać. Poza tym na eleganckich sylwestrowych balach dominują ciemne kolory, więc zakładając czarną lub granatową sukienkę nie ryzykujemy zaliczeniem faux pas. W naszej ofercie znaleźć można mnóstwo zjawiskowych kreacji w ciemniejszych odcieniach.

Uwydatnione atuty

Puszyste panie mogą mieć wiele atutów, które często niepotrzebnie ukrywają. Zamiast zakrywać piękny biust sukienką sięgającą niemal pod szyję lepiej zdecydować się na kreację z dekoltem. Jeśli naszym minusem jest brzuch możemy łatwo go zakryć wybierając sukienkę luźno puszczoną pod biustem. Wiele pań może pochwalić się wąską talią, nawet mając nadwagę. Jest wiele sukienek podkreślających ten niewątpliwy atut. Są one obcisłe w talii, ale luźne pod nią, dzięki czemu łatwo zakryć niedoskonałości i uwydatnić to co trzeba.